Sponsorzy

„MiR” Maritime Sevices Co.Ltd. is the firm with a good knowledge and experience in ships repair services, ship chandlery, supplying provisions, cabin and engine stores, steel products, necessary spare parts and full scope of ship agency services.

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KONTRA działa, jako konsorcjum Kancelarii Radcy Prawnego Wiesławy Reszki i Kancelarii Radcy Prawnego Patrycji Skrzypeckiej – Kierepy. Kancelarię tworzą doświadczeni radcowie prawni, wywodzący się z Kancelarii Radców Prawnych PATRON s.c. w Gdańsku w ramach, której działali bądź jako wspólnicy bądź jako współpracownicy. Wszechstronne doświadczenie, które posiadamy to efekt wielu lat praktycznego stosowania prawa w zakresie obsługi klientów biznesowych z wielu branż oraz klientów indywidualnych. Celem Kancelarii jest zapewnienie Państwu szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

Kancelaria Księgowa ACTIVUS funkcjonuje na trójmiejskim rynku od roku 2003. Główna działalność to prowadzenie księgowości dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu i branży. Klientami naszej Kancelarii są zarówno jednoosobowe firmy rozliczające się na zasadzie tzw. ryczałtu,jak i przedsiębiorstwa produkcyjno – usługowe, handlowe oraz fundacje i stowarzyszenia.

ENERGA jest jednym z czterech wielkich holdingów elektroenergetycznych w Polsce. Jego siedziba znajduje się w Gdańsku. Grupa ENERGA to producent, dostawca i sprzedawca prądu do domów ponad 7 milionów Polaków i 300 tysięcy firm. Krajowy lider w produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz jeden z największych pracodawców w Polsce zatrudnia ponad 12,5 tys. osób.

Wyposażamy w kombinezony z pianki neoprenowej szkółki surfingowe. Dotychczas z naszej oferty skorzystali: BOSPORT , FunSurf, Surf Magic, Surf Brother, Szkoła Zdrowia, Wake i inni. Wykonaliśmy partie próbne dla Kite.pl, OrkaSurf, MegaSurf, TarifaSurf, Jot 2. Z projektem własnego logo na stroju neoprenowym zdołaliśmy w szybkim czasie podbić rynek.

Our company was established in 1999. On the beginning we were overhauling engines of the polish ship owners. After one year of our activity we have started with service for German, Swedish and Greek ship owners.

 

Age-Power. Wyłączny importer agregatów prądotwórczych oraz maszyn BENZA.

GDN Aiport Services Sp. z o.o. zajmuje się obsługą samolotów przewoźników tradycyjnych, nisko kosztowych, czarterowych oraz z zakresu lotnictwa biznesowego.

 


VBW Engineering
działa w branży instalacji obróbki powietrza, będąc najważniejszym polskim producentem urządzeń do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń wg indywidualnych potrzeb klienta.

SPORTIS istnieje na rynkach zagranicznych i polskim od 1983 roku. Od lutego 1999 roku działa już jako spółka akcyjna pod nazwą SPORTIS S.A.SPORTIS w wyznaczonej misji i polityce dąży do celu jakim jest pełna satysfakcja i zadowolenie każdego klienta.

 

freegraf Webdesign Graphic Computers Świadczy usługi hostingowe i domenowe. Projektujemy i administrujemy serwisy internetowe. Przygotowujemy projekty graficzne na potrzeby grafiki użytkowej, stron internetowych oraz drukarskich. Reklama, marketing i rozwiązania e-biznesu to nasz konik. Prowadzimy także usługi serwisowe komputerów używanych i nowych wraz z ich sprzedażą. Dla firm i korporacji wdrażamy systemy CMS. Prowadzimy sprzedaż oprogramowania do urządzeń komputerowych. Fotografujemy i filmujemy. Zawsze na czas dla naszych Klientów.