Nauka i doskonalenie pływania! Zajęcia edukacyjne i rechabilitacyjne.

DOSKONALENIE PŁYWANIA

Nauka i doskonalenie pływania dla wszystkich. Jeżeli słabo pływasz to zgłoś się do nas. To istotna sprawa w zakresie Twojego bezpieczeństwa na wodzie. Po dwuletniej przerwie, rozpoczęliśmy we wrześniu 2023 roku, zajęcia na pływalni. Prowadzimy szkolenia w zakresie nauki i doskonalenia pływania. Na uwadze mamy też, doskonalenie technik ratowniczych. Pływalnia z której korzystamy, jest także przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Nauka i doskonalenie pływania to takżę super zabawa. Możemy podczas nauki, wykonywac różne czynności w wodzie i grać np:. w piłke siatkową. Zabawy, które można stosować pozwalają nam na oswojenie się z wodą. Doskonalenie pływania, to przedewszszystkim popra techni pływania. czym lepiej masz opanowaną technikę tym mniejsze zmęczenie podczas dystansu pływania. 
Nie czekaj na ciepłe dni, już dziś zapisz się do nas i ćwicz doskonalenie swojego pływania, by cieszyć się z letniego wypoczynku nad wodą.
~~~~~~
Najbliższe zajęcia, po przerwie świątecznej rozpoczynają się 13.01.2024. Kolejne wg określonych dni.
Zajęcia na pływalni odbywają się w soboty w godzinach przedpołudniowych. Zajęcia są dedykowane dla różnych grup wiekowych, a także dla rodzin.
~~~~~~
Kontakt dla osób zainteresowanych zajęciami na pływalni bądź podjęciem współpracy z Gdańskie WOPR:
e-mail: biuro@gdanskiewopr.pl
tel: +48 785 05 45 65